Podprsenka Dolce Bardot vystužená

Podprsenka Dolce Bardot vystužená

Predaj tovaru Podprsenka Dolce Bardot vystužená za najnižšie ceny. Výber si môžete aj porovnať s ostatnými eshopy. Predaj kvalitne bielizne znacky Alles a super cena u produktu Podprsenka Dolce Bardot vystužená. Nakupujte naozaj čo najrýchlejšie

Kúpiť teraz ►

Popis

Milujete spodnú bielizeň? Vyberáte bielizeň pre seba, alebo pre Vašich blízkych ako darček? Tak neváhajte s výberom – všetko v tomto eshope je skladom.
Predaj tovaru online Podprsenka Dolce Bardot vystužená

Popis BIELIZNE
Vystužená podprsenka Dolce Bardot. S výrazným čiernym zdobením na kvetinovom podklade! Košíčky s dvoma zvislými švami sú ušité v bardot strihu, ktorý krásne zdôrazní hornú líniu pŕs Vrchná časť košíčkov je potiahnutá mikrovláknom s kvetinovým vzorom a čiernymi ozdobnými pásikmi Ramienka sa dĺžkovo regulujú na zadnej strane (pri väčších veľkostiach sú ramienka širšie) Stred s klasickými kosticami je ozdobený mašličkou a ozdobou z bižutérie Priedušný obvod má všité bočné kostice Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami na stiahnutie (pri väčších veľkostiach je zapínanie rozšírené na tri háčiky)

V ponuke aj ďalšie tovar od značky Alles.

Tovar sa nacháza v eshopu v této sekci:
Dámska spodná bielizeň > Podprsenky > Vystužené

Odkaz priamo na tovar je tu:


► Podprsenka Dolce Bardot vystužená


Bielizeň, v ktorej sa budete cítiť skvele / Bielizeň lacno

Spodné prádlo pre ženy, ktoré chcú vše kvalitné
Český eshop prodávájí dámskou bielizeň – Mikaton cz Spodní prádlo